Minu poolt pakutavate teenuste nimekiri on järgmine:

Minu poolt pakutavate teenuste nimekiri on järgmine:

 

- Manuaalne lümfiteraapia

Lümfiteraapia on kätega õrnalt sooritatav massaaž, mis stimuleerib lümfivedeliku voolamist lümfiteedes. Manuaalne lümfimassaaž tõstab organismi immuunsust ja parandab jääkainete väljutamist organismist. Manuaalne lümfimassaaž sobib ka rasedatele ja lastele. Kombineerides manuaalset lümfimassaaži rõhksurveteraapiaga, saab abi veenilaiendite, jalgade raskustunde, säärelihaste krampide ja jalgade tursete korral. Rõhksurveteraapia aitab vähendada ka tselluliiti.

Rohkem informatsiooni lümfiteraapia kohta saab siit .

 

- Elevantsustõve ravi lümfodrenaaži aparaadiga GREEN PRESS 8

Lümfodrenaaži aparaadi, GREEN PRESS 8, kohta saab lähemalt lugeda siit . Elevantsustõve kohta aga klikkides siia .

 

- SPA - meridiaani aroomimassaaž

 

- Ymeiho

Yumeiho massaaži tehakse põrandal mattide peal ja ta kuulub oma päritolult jaapani massaažide hulka. Jaapani rahvameditsiini järgi põhjustab vaagnaluude nihkumine lülisamba kõverdumist, sellest saavad omakorda alguse lihaste, liigeste ning seejärel ka siseelundite haigused ja ainevahetushäired. Yumeiho massaaž kekendub vaagnaluude asendi korrigeerimisele.

 

- Tai massaaž

Tai massaaži tehakse põrandal mattidel. Massaaži tehnika koondab endasse kolm teraapiat : tsooniteraapia, lihaste ja kõõluste massaaž ning jooga elementidega manuaalteraapia. Massaaž vähendab lihaspingeid, parandab liigeste liikuvust, stimuleerib siseorganite tööd ja tasakaalustab energiad.

 

- Vaakum massaaž

 

- Aroomimassaaž

Aroomimassaaž läbiviimiseks kasutatakse naturaalseid eeterlikke õlisid, mida lisatakse baasõli hulka. Aroomimassaaž ei ole tugev lihasmassaaž, vaidaeglaste silitavate liigutustega rahustav protseduur. Aroomimassaaž sobib lõõgastumiseks, on ideaalne üleväsimuse ja stressi korral.

 

- Rasedate lümfi- ja seljamassaaž (istudes)

Klassikalisel massaažil põhinev ja lapseootel naise spetsiifilisi vajadusi ja ohte arvestav lõõgastav massaaž. Tehakse On-Site toolil, matil või massaažilaual külili, matil padjahunnikule toetudes, või spetsiaalsel massaažilaual. Võib teha vastavalt kliendi soovile nii paljale nahale kui läbi riiete. Artiklit rasedate massaaži kohta saab lugeda siit .

 

- Klassikaline rootsi massaaž

Algselt Rootsis süstematiseeritud ja üle maailma tavameditsiinis tunnustatud naha-,  lihaskoe ja liigeste massaaž, mis on aluseks enamikule teistele läänemaistele massaažiliikidele. Kasutatavad võtted liiguvad pindmiselt sügavamale. Suunatud lihaspingete vähendamisele, vere- ja lümfiringe soodustamisele, liigesliikuvuse parandamisele ning kehasüsteemide tasakaalustamisele, taastamisele ja arendamisele. Tehakse massaažilaual paljale nahale, kuivalt või õliga, arvestades lümfiringe suunda. Massaažilaua puudumisel võimalik teha ka matil. Kasutusel nii haiglates, SPA-des kui salongimassaažina. Võimalik teha väga madala riskiastmega võtteid kasutades ning samuti võimalik õpetada kliendile või pereliikmetele eneseabina.

 

- Reiki

Jaapanis loodud käte pealepanemise ravi energiaga, mis algselt omandati kristliku ja budistliku religioonide pühakirjadest Kristuse ja Buda tervendamisjuhtumiste uurimise ja kauaaegse religioosse praktika kaudu kui „Jumalik and” ja hiljem anti meistrilt õpilasele edasi isikliku „pühendamise” kaudu. Stimuleerib keha „iseeneslikku” paranemist, ka liigeste asendite muutumist ja lihaste lõõgastumist.

 

- Spordimassaaž

Spordimassaaž on tugev ja intensiivne massaaž, mida tehakse kas treeningu järgselt lihastoonuse alandamiseks või enne treeningut lihastoonuse tõstmiseks. Spordimassaaž sisaldab palju venitusharjutusi lihastele.

 

- Manuaalteraapia

Manuaalteraapiaga on võimalik parandada lülisamba ja liigeste liikuvust ja saada abi seljavalude korral. Manuaalteraapia on näidustatud lülisamba liikuvuse piiratuse, radikuliidi, selja, kaela ja peavalude korral.

 

- Meemassaaž

Tiibeti traditsioonilise meditsiini raviprotseduur, mis kasutab mee bioaktiivseid raviomadusi naha kaudu imendumisel selgroo „toitmiseks” ja vere kaudu mitmesuguste siseorganite kaudseks mõjutamiseks ning mee kleepuvat-nakkuvat omadust surnud naharakkude „lahtikiskumiseks” naha basaalkihi küljest, et elavdada naha eritusfunktsioone mitmesuguste toksiliste ainevahetussaaduste väljutamiseks otseselt naha kaudu. Tiibeti teooria kohaselt „kitkub” kehast välja „saastunud energia” ja vabastab inimese psüühilistest blokkidest. Ekstreemselt valus protseduur, mida ei saa soovitada ilusalongi või SPA kliendile lõõgastumise eesmärgil, võivad kaasneda verevalumid nahal.

 

- Kehahooldused Gerardsi ja Weyergans toodetega

 

- Tselluliidiravi

 

- Lastemassaaž

 

- Shindo

Jaapani massaaž (shindo) on on Jaapanis sündinud uudne ravimeetod, mis ühendab vanu idamaiseid tarkusi kaasaegsete teadmistega inimese anatoomiast ja füsioloogiast. Jaapani massaaži tehakse põrandal mattide peal, kasutades lõdvestusharjutusi, meridiaanivenitusi, jalgadeteraapiat ja Free Fall - teraapiat.

 

- Kõrvaküünlad

 

Kohapealt on võimalik osta ka enda valitud hinnaga kinkekaarte!